„Mój Las” sukcesy nowogardzkich uczniów

Dnia 17 maja 2012 r. w auli Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie XXV Edycji Konkursu “Mój Las”. W konkursie brali udział uczniowie nowogardzkich szkół.

I tak w I kategorii wiekowej (szkoła podstawowa, kl. I – III), temat: „Które ptaki zimują w twojej okolicy?” wyniki przedstawiają się następująco:

  •  I miejsce: Oliwia Kukuła i Wiktoria Woźniak – kl. I a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Urszula Zajda (Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)
  •  I miejsce: Martyna Owczarek i Szymon Wojciechowski – kl. I ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Beata Siedlecka (Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)
  •  II miejsce: Nikodem Furmańczyk i Konrad Macyra – kl. I a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Urszula Zajda (Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)
  •  III miejsce: Martyna Grenda i Nikola Tylkowska – kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie , Opiekun pracy: Edyta Kucal

info: SP2

avatar

Nadesłane do Redakcji

Autorem jest osoba podpisana pod artykułem. Jeżeli chciałbyś aby Twój artykuł znalazł się na portalu po prostu wyślij go na nasz redakcyjny adres redakcja@wnowogardzie.pl