Jeśli masz artystyczny puls – na Nowogard obierz kurs!

Czujesz, że masz artystyczną duszę? Chcesz nawiązać nowe znajomości? Chcesz pracować z profesjonalistami? Być może życiowa szansa zapuka za chwilę do Twoich drzwi! Zostań Uczestnikiem Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „ARTeria”, które odbędą się w dniach od 8 do 16 lipca 2017 r. w Nowogardzie

W lipcu w Nowogardzie, będzie można nie tylko formować swoje twórcze “ja” i nadawać kształt swoim artystycznym wizjom, ale także wziąć udział w wielu wydarzeniach, które będą towarzyszyły Festiwalowi Filmu Muzyki i Malarstwa „Lato z Muzami”.

Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” to m. in.: spotkania z uznanymi twórcami różnych pokoleń, koncerty, pokazy plenerowe, klasyka filmowa z muzyką na żywo, konkurs filmów krótkometrażowych „Filmowa Młoda Polska”, instalacje tworzone w sercu miasta, wystawy grafiki i malarstwa.

Ideą Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych „ARTeria” jest rozwój zdolności artystycznych, promowanie wybranych dziedzin sztuki oraz integracja szeroko pojętego środowiska artystycznego. Podczas dziesięciu dni trwania warsztatów, od 8 do 16 lipca 2017 r., w jednej przestrzeni spotkają się profesjonaliści – tancerze, malarze, aktorzy, wokaliści – oraz młodzi adepci sztuki.

Działania warsztatowe kierujemy do młodzieży powyżej 13 roku życia, która bierze udział w zajęciach zespołów artystycznych oraz wszystkich tych, którzy szukają sposobu na własny rozwój, chcą realizować swoje pasje i rozwijać artystyczne umiejętności.

ARTeria

Więcej…

avatar

RJZ

Redaktor