CUDAWIANKI – ZAPLEĆ WIANEK I…

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Ekologiczny Wianek Sobótkowy. Celem konkursu jest rozbudzanie twórczości oraz kultywowanie tradycji. Na uwite ręcznie wianki, opatrzone metryczkami oraz karty zgłoszenia, czekamy 28.06.2019 r. w godz. od 16:00 do 17:00 na Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie. Na twórców najpiękniejszych wianków czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs organizowany jest w ramach imprezy plenerowej “SOBÓTKOWE CudaWIANKI“. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie pokolenia – może wziąć w nim udział każdy chętny, kto potrafi tworzyć z naturalnych materiałów. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników podczas trwania imprezy.”

Schowek01

Schowek02

„Kto chciałby wygrać nowoczesny tablet? Znamy do tego prostą drogę! Wystarczy stworzyć z naturalnych materiałów najpiękniejszy wianek, na nasz konkurs. Sponsorem tabletu jest Hurtownia budowlano-chemiczna Bogito. Na dzieła uczestników konkursu będziemy czekać podczas imprezy plenerowej „SOBÓTKOWE cudaWIANKI” na placu Szarych Szeregów 28 czerwca 2019 r. w godzinach 16:00 – 17:00. Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas imprezy. Więcej informacji w regulaminie konkursu. (sc)”

Schowek03

Więcej o konkursie… Regulamin i Karta zgłoszenia http://ndk.pl/component/content/article/378-aktualnoci-20182019/3856-sobotkowe-cudawianki-wygraj-tablet

avatar

RJZ

Redaktor