Kilka słów o Zimowym Warsztacie Ruchu

Pięć dni warsztatowych zmagań w Nowogardzkim Domu Kultury, młodzież z Nowogardu i okolic podjęła trudne starania w technice tańca. Praca dwóch instruktorów –Irminy i Bartka, różne techniki – nowoczesny, contemporary, współczesny oraz jazz.

Początków dwie grupy nie miały łatwo, każdy z instruktorów wymagał wiele, mimo ciężkiej pracy, potu, łez, krzyków, zdartych głosów instruktorów oraz krwi stworzyliśmy projekt podsumowujący warsztat ruchu. Dzięki współpracy stworzyła się taka atmosfera, która zjednoczyła wszystkich i poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Nawet w układzie oddychająca razem – w momencie stworzenia serca.

Chwile przed pokazami garderoba zamieniła się w studio krawieckie, czego efektem były występowe warsztatowe koszulki. Obserwując twarze uczestników warsztatów widać było stres, radość, smutek, niecierpliwość wystąpienia na scenie – wszystko dobiegało końca.

Uczestnicy po pokazie oklaskiwali się nawzajem, jedni się śmiali, drudzy płakali, przyczyniły się do tego towarzyszące emocje. Każdy chciał utrwalić ta niezapomnianą chwile- błyskały flesze.

Mam nadzieje, że w przyszłym roku uda się zorganizować II cykl Zimowego Warsztatu ruchu w Nowogardzie.

UK

avatar

Nadesłane do Redakcji

Autorem jest osoba podpisana pod artykułem. Jeżeli chciałbyś aby Twój artykuł znalazł się na portalu po prostu wyślij go na nasz redakcyjny adres redakcja@wnowogardzie.pl