Kolejna bójka w dyskotece

W trakcie jednej z czerwcowych dyskotek w Nowogardzkim klubie “Przystań” doszło do bójki, między mężczyzną pracującym przy budowie szpitala (przyjechał do pracy z Lubelskiego), a […]

W trakcie jednej z czerwcowych dyskotek w Nowogardzkim klubie “Przystań” doszło do bójki, między mężczyzną pracującym przy budowie szpitala (przyjechał do pracy z Lubelskiego), a kilkunastoma “mężczyznami” w wieku 16 – 18 lat, pochodzącymi z Nowogardu i okolic. W wyniku nocnej walki, poszkodowany mimo szybkiego przewiezienie do Gryfickiego szpitala, zmarł po kilku dniach.

Przegląd monitoringu oraz zeznania świadków pomagają policji w prowadzonym śledztwie. Ze względu na ilość osób biorących udział w bójce, może to jeszcze trochę potrwać.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od naszych czytelników, w miniony weekend doszło do kolejnej bójki w Przystani, po której interweniowało pogotowie. W przeciągu niespełna dwóch tygodni to już drugi taki incydent.

Co się dzieje, że młodzież w Nowogardzie robi się gorsza od zwierząt? Dlaczego ich znajomi obserwujący regularną walkę przed klubem, nie reagują?

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.