Konferencja…

24 stycznia 2022 r. w nowogardzkim ratuszu odbyło się spotkanie burmistrza z przedstawicielami mediów miejscowych i regionalnych.

P1430923

Na wstępie z-ca burmistrza Nowogardu, Bogdan Jaroszewicz powiedział, że burmistrz odwiedził w Nowogardzie wiele miejsc. Pan Grzegorz zgłębiał funkcjonowanie urzędu poprzez odwiedzanie poszczególnych komórek organizacyjnych i naszych jednostek (…)

Burmistrz Nowogardu, Grzegorz Kubat powiedział: byłem m.in. w parku przemysłowym, rozmawiałem z ludźmi, jest tu taki klimat, że wszędzie coś się dzieje. „Ja mieszkam nad morzem. (…) Przyjechałem tutaj w znacznym stopniu z ciekawości, bo chciałem poznać Nowogard z innej strony…” Pan Grzegorz stwierdził, że raczej nie będzie startować w wyborach burmistrza, bo ma co robić.

P1430926 P1430929

Na pytanie: „Co by pan zmienił w Nowogardzie?” Odpowiedział: Dużo bym zmienił. Potrzebny jest piękny parking. Burmistrz nie ma jak wyjechać spod urzędu. Poza tym tu nie ma gdzie zaparkować i interesanci też mają problem z parkowaniem. (…) Przyjechałem tutaj w znacznym stopniu z ciekawości. Chciałem poznać Nowogard z innej strony. Jestem zadowolony z tego co widziałem, bo dużo tu się dzieje

Na pocieszenie dla niektórych potencjalnych kandydatów podkreślamy, że burmistrz, który zrealizował dwukrotną wygraną (w ubiegłych latach) licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… stwierdził, iż nie będzie startować w wyborach burmistrza…

avatar

RJZ

Redaktor