Mateusz Zaremba w ZSO

W środę Mateusz Zaremba wraz z dwoma kolegami pracującymi w klubie Vive Targi Kielce odwiedzili ZSO aby poopowiadać o województwie Świętokrzyskim. Wizyta to jeden z punktów […]

W środę Mateusz Zaremba wraz z dwoma kolegami pracującymi w klubie Vive Targi Kielce odwiedzili ZSO aby poopowiadać o województwie Świętokrzyskim. Wizyta to jeden z punktów projektu, który realizuje klub.

Mateusza przywitał jeden z jego pierwszych trenerów, p. Piotr Kazuba “stworzyłem drużynkę w której grał Mateusz” – mówił. W spotkaniu brali udział głównie uczniowie podstawówki, choć można było zauważyć rówieśników Mateusza. Później okazało się, że to jego szkolni znajomi.

Odnośnie samej prezentacji województwa nie będę się wypowiadać. Na pewno można było przygotować to w inny sposób aby bardziej zainteresować młodzież. Następnie zaczęły się konkursy i pytania do Mateusza. Wtedy młodzież ożywiła się i każdy wyszedł z zadowoloną miną ze spotkania.

Dowiedzieliśmy się również, że Mateusz kilka dni wcześniej przedłużył kontrakt z Vive Kielce na kolejne dwa lata. Gratulujemy!

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.