Najmłodsze dzieci wróciły do szkół! Co i jak będzie dalej?

Od dziś część uczniów wróciła do szkół!

Wielu zastanawia się, dlaczego tylko ci najmłodsi - z klas 1-3. Uzasadnienie przekazywane przez rządzących nie do wszystkich przemawia.

20210114_113532

Praca urzędników dalej będzie wykonywana zdalnie. Restauracje, hotele… nadal zamknięte. Wielu buntuje się i mówi o zarzynaniu gospodarki i wysyłaniu dzieci do szkoły, gdzie siedzi ich 25 w klasie stłoczonych jak sardynki… „To chore i zwyczajnie podłe. Nie macie kasy aby płacić opiekuńcze? To niech Sasin odda kasę którą przewalił, Rydzyk niech odda te miliony które mu daliście z naszej kieszeni, ściągnijcie podatki z kościoła i będzie.”

Schowek01

Więcej nahttps://www.o2.pl/informacje/covid-19-w-polsce-dzieci-wracaja-do-szkol-co-sie-zmienia-od-18-stycznia-6598461562497920a

Omijają zakazy i robią imprezę „metodą na TVP”. „Za inspirację dziękuję Kurskiemu”

To nie jest żadne obchodzenie obostrzeń – na wstępie zaznacza Krzysztof Łukowicz, właściciel klubu Wolność. Jak podkreśla, on i inni przedsiębiorcy szukają sposobów na “prowadzenie działalności zgodnie z istniejącymi przepisami”. – Tak jak premier Morawiecki, Jadwiga Emilewicz czy inni działacze Prawa i Sprawiedliwości, którzy przecież nigdy swoich własnych przepisów nie łamią – zaznacza z przekąsem. W sobotę organizuje w swoim klubie imprezę z pompą i rozmachem niczym TVP-owski “Sylwester Marzeń”.

Więcej… https://innpoland.pl/165077,impreza-jak-sylwester-marzen-klub-wolnosc-w-gdansku-otwarty-w-sobote

Najmłodsze dzieci wróciły do szkół! Co dalej?

 

avatar

RJZ

Redaktor