Ruszyło nowogardzkie forum dyskusyjne

Przy okazji artykułu o pierwszym roku naszego portalu pisaliśmy o kilku niespodziankach. Dziś przedstawiamy pierwszą z nich. Forum dyskusyjne, które dostępne jest pod adresem www.wnowogardzie.pl/forum. […]

Przy okazji artykułu o pierwszym roku naszego portalu pisaliśmy o kilku niespodziankach. Dziś przedstawiamy pierwszą z nich. Forum dyskusyjne, które dostępne jest pod adresem www.wnowogardzie.pl/forum. Aby móc pisać na forum wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu.

Dlaczego forum dyskusyjne skoro pod każdym artykułem jest możliwość dodania komentarza? Proste, chcemy aby dyskusje nie związane bezpośrednio z tematem artykułu toczyły się na forum. Oprócz tego jeżeli, ktoś chce poruszyć temat nie związany z jakimkolwiek artykułem to forum jest doskonałym miejscem do tego.

Dlaczego aby pisać na forum konieczna jest rejestracja? Zależy nam na merytorycznej i rzeczowej rozmowie. Konieczność rejestracji zawsze onieśmiela niektórych “dyskutantów”. Dodatkowo komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się na portalu bez akceptacji moderatora. Dlatego jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zarejestruj się.

Dodatkowo na forum umieściliśmy dział Ogłoszenia, gdzie bezpłatnie można umieszczać oferty pracy, kupna lub sprzedaży. Tematy w tym dziale przechowywane będą 14 dni.

Prosimy również o zgłaszanie uwag dotyczących forum i jego działania lub proponowanych zmian.

Zapraszam do dyskusji!

.

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.