Skandal?

Mówi do mnie znajomy: Jeżeli czyta się takie teksty, jak te na o2.pl i m.in. jak napisał Kamil (niżej) o kimś, kto pełni funkcję przewodniczącego rady miejskiej, to co można myśleć o wyborcach tej radnej? Nie wiedzieli kogo wybierali? Mówiłeś kiedyś, że leżących się nie kopie, ale tu chodzi o coś innego. Powinieneś to ludziom przekazać! Jak nie przekażesz, to nie wiem co będę o tobie sądzić.”

Przekazuję…

Schowek01

Jeden z ponad 1300 komentarzy pod artykułem…

Kamil

Proste: 1.wszystko co poniżej miasta czyli wieś, gmina to zakaz jakikolwiek przynalezności do jakiejkolwiek partii. 2. stanowisko publiczne obarczone jest, a przynajmniej być powinno innym poziomem kultury osobistej. ogólnie nic złego nie zrobiła jadac z ta prędkościa, no zdaża się, ale już naduzycie związane z uniknieciem kary jest niedopuszczalne 3. utrata stanowiska z dyscyplinarka w takich sytuacjach wyeliminuje dorobkiewiczów i ograniczy śmiesznych radnych po wsiach, bo przerost administracji teggo tupu na tym szczeblu jest straszny 4. Ale cóz lepiej kucić się przez 4 lata z pedalstwem zamiast wziąśc sie do pracy. lepiej robić papke z mózgów dziadków przed tv niż nam wytłumaczyć podstawowe zasady działania samorzadów itp itd…”

 

Źródło: https://www.o2.pl/informacje/zapomniala-wylaczyc-mikrofon-jej-maz-jest-policjantem-skandal-w-nowogardzie-6707848267430656a

avatar

RJZ

Redaktor