Spotkanie z cyklu „Promocja zdrowia psychicznego”

W sobotę 27 października 2018 r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „Promocja zdrowia psychicznego” Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans „Więź”.

Na uroczystość przybyło bardzo wielu gości, których przywitała Dyrektor Biblioteki Pani Aneta Wysoszyńska. Wśród zgromadzonych gości znajdował się również Burmistrz Nowogardu – Pan Robert Czapla, dla którego temat zdrowia, jest szczególnie ważny. Głos zabrała również Prezes Stowarzyszenia – Pani Maria Kapuścińska. Następnie przybyli goście wysłuchali wykładu psycholog Pani Anny Dłoniak pt ” Jak radzić sobie po kryzysie psychicznym”. Po wykładzie nastąpiła prezentacja wierszy Pana Mariusza Krówki, którego w tym dniu reprezentowała mama.
O godz. 17.50 przybyli goście zebrali się w holu bibliotecznym, gdzie mieściła się wystawa prac malarskich Pani Małgorzaty Krawczyk oraz fotografii artystycznej autorstwa Radosława Kwasta. Pani Małgorzata zabrała również głos. W swoim przemówieniu podziękowała za możliwość stażu w naszej bibliotece, opowiedziała również o swojej działalności artystycznej.
Po intelektualnej uczcie przyszedł czas na ucztę dla kubków smakowych. Uczestnicy spotkań przy kawie, herbacie i smakołykach podziwiali prace Pani Małgorzaty.
Ostatnią atrakcją tego dnia był spektakl taneczny „Maciej K”. Po zakończeniu występu przybyli goście przy kawie, herbacie i słodkościach dzielili się wzajemnie swoimi wrażeniami.

2018 10 27 5019 Biblioteka 2018 10 27 5034 Biblioteka 2018 10 27 5062 Biblioteka 2018 10 27 5102 Biblioteka

Cała uroczystość odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze.
Zapraszamy Stowarzyszenie „Więź” w przyszłym roku ponownie do Biblioteki.
Info z MBP Nowogard

avatar

RJZ

Redaktor