[Aktualizacja] Uczniowie SP2 i SP3 będą recytować w Szczecinie

Wojciech Jarząb, uczeń klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 2 odniósł kolejny sukces w eliminacjach powiatowych Małego Konkursu Recytatorskiego w Goleniowie.

Etap szkolny odbył się 29 stycznia br. w którym Jakub wygrał. Następnie 6 lutego odbyły się eliminacje gminne w których został laureatem, dzięki czemu mógł wziąć udział w etapie powiatowym, który odbył się 10 lutego w Goleniowie. Spośród wszystkich uczestników komisja wybrała 3 laureatów, którzy w kwietniu na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zmierzą się w finale konkursu. Wśród trójki laureatów znalazł się oczywiście Jakub Jarząb, którego opiekunem jest Krystyna Gradzik. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Gratulacje należą się również uczennicy klasy VI również z SP2 Marii Korszeń (opiekun: Anna Buczyńska) za zdobycie wyróżnienia w eliminachach powiatowych.

Aktualizacja: 12.02

W eliminacjach brali również udział uczniowie Szkoły Podstawowej numer 3, Aurelia Kubacka i Kornel Szafran pod opieką Iwony Wiśniewskiej. Kornel podobnie jak Wojtek zdobył tytuł laureata i zaprezentuje swoje umiejętności w Szczecinie.

Mały konkurs recytatorski - SP2

Mały konkurs recytatorski – SP2

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.