Wręczenie nagród za pierwsze miejsca w…

 10 września 2020 r., burmistrz Nowogardu, Robert Czapla wręczył dyrektorom zwycięskich szkół w Gminnych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży nagrody za zajęcie pierwszych miejsc.

Nagrody pieniężne w kwocie 5 000 zł każda, z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego dla zwycięskich szkół odebrali dyrektorzy: Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie, Ewa Żylak i dyr. Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie, Józef Korkosz.

P1390424 P1390427 P1390429 P1390432

Podczas wręczania nagród burmistrzowi towarzyszył kier. wydz. Rozwoju Lokalnego Funduszy Kultury i Sportu Jarosław Soborski, który powiedział m.in., że igrzyska sportowe odbywały się w poprzednim roku szkolnym i trwały od września do marca. Szkoły rywalizowały w takich konkurencjach jak: piłka koszykowa, piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, unihokej, sztafetowe biegi przełajowe i tenis stołowy.

Szczególne i specyficzne problemy związane z młodymi sportowcami, praca z dziećmi trudnymi a zarazem utalentowanymi oraz prowadzenie zajęć w zakresie wychowania fizycznego zdominowały pogawędkę przy kawie i cieście.

Gratulujemy sukcesów i nagród!

 

avatar

RJZ

Redaktor