NALP pod znakiem zapytania

W 9 kolejce zobaczyliśmy raptem dwa mecze, a mianowicie Radosław z Olimpiakosem i Probud z Budowlanymi. W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy walkę, kilka bramek i niezłe […]

W 9 kolejce zobaczyliśmy raptem dwa mecze, a mianowicie Radosław z Olimpiakosem i Probud z Budowlanymi.

W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy walkę, kilka bramek i niezłe interwencje golkiperów. Należy nadmienić, iż obydwa zespoły zagrały mocno osłabione, a wynik końcowy 2:2 jest odzwieciedleniem całego sezonu. Na plus zasłużył Kamil Antonyk, strzelec dwóch bramek dla swej drużyny.

W drugim meczu również padł wynik 2:2. W spotkanie dobrze weszli gracze Budowlanych za sprawą Osakiewicza. Chwilę później wyrównał Szkup i pierwsza połowa na remis. W drugiej części gry zobaczyliśmy po jednej bramce dla obydwu drużyn i remis stał się faktem.

Kilka zdań na temat tegorocznej edycji NALP. Początkowo do turnieju zgłosiło się 12 drużyn, tuż przed samym startem wycofał się Jastrząb Łosośnica z powodu… nie wrzucenia na stronę internetową regulaminu rozgrywek. Aby było parzyście (10 drużyn) z turnieju zrezygnował Pomorzanin II Nowogard, natomiast po rozegraniu dwóch kolejek nastąpił cyrk pod nazwą „Seniorzy”, którzy jak co roku nie wiedzą, że trzeba zapłacić wpisowe.

W połowie turnieju nastąpił serial z burmistrzem Czaplą, który zażądał zapłaty za halę i niestety dopiął swego. Organizator musi wpłacić na konto Urzędu Miasta 300 zł, które były przeznaczone na arbitra Pucharu oraz Superpucharu NALP. Z tego też powodu rozgrywek pucharowych w tym roku niestety nie będzie. Następne rozgrywki również stoją pod wielkim znakiem zapytania.

9 kolejka NALP

Radosław – Olimpiakos 2:2 (1:1) (K. Antonyk x2 – P. Nowak, P. Niezborała)

Probud – Budowlani 2:2 (1:1) K. Szkup, D. Dzierbicki – K.Osakiewicz, M. Stachowiak)

10 – A. Lipiński (Tubisie)

7 – A. Balcer (Pampeluna Pereiros), M. Stachowiak (Budowlani)

Najlepszy bramkarz – Marcin Buczkowski (Tubisie)

Najlepszy strzelec – Daniel Dudziec (Parasol)

Co do sprawy odbioru pucharów: drużyny oraz najlepsi zawodnicy zostaną powiadomieni telefonicznie gdzie i kiedy będzie można je odebrać.