High Culture Music w Harlemie!

Harlem to nowy i aktualnie jedyny klub muzyczny, który został otwarty w Nowogardzie. Pierwsza impreza, która zostanie tam zorganizowana nosi tytuł High Culture Music. Impreza będzie miała charakter taneczny. W trakcie zabawy będzie można usłyszeć takie gatunki muzyczne jak: underground, techno, house, deep, idm, elecro, electroclash, dubstep, industrial itp. Każda impreza jest promowana innym drinkiem, który tego wieczoru będzie serwowany gościom w promocyjnej cenie.

Dla Nowogardziej publiczności zagra DJ BUFO, który współorganizował takie projekty jak AvantGardeMusic oraz Elektrik Deluxe. Za sterami zobaczymy również dj’a QBA.N. Z miejscowych przedstawicieli sceny muzycznej usłyszymy b’SACRO, który elektroniczną muzyką taneczną zaraził się na początku wieku. Ma na swoim koncie nagrodę za muzykę na XLIX OKR’e, oraz występy z takimi osobami jak: Maad, Venison, Eric Orbit, Mark Snow, DJ Beni i wielu innych.

Start imprezy piątek (11.11.11) godz. 21:00 w klubie Harlem, ul. Sądowa 1. Wjazd 10zł. Rezerwacje pod numerem: 888 108 925. Zapraszamy!

Swoją obecność można zgłaszać na facebook’u: High Culture Music.

Więcej szczegółów o Harlemie już wkrótce…

hcm harlem Nowogard

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.