Regulamin

Portal:

Podstawową i niezmienną zasadą portalu jest udostępniać nieodpłatnie wszelkie treści dostępne na nim.

Każda osoba przeglądająca portal może dodawać komentarze.

Zarejestrowany użytkownik posiada swój własny i unikalny login pod którym nikt inny nie może występować.

Nie ma możliwości rejestracji kilku różnych użytkowników posiadających ten sam adres e-mail.

Dane użytkowników:

Portal wNowogardzie.pl przechowuje dane użytkowników podane w trakcie rejestracji oraz dane dodane poprzez Panel Administracyjny. Hasła w bazie danych są szyfrowane algorytmem niesymetrycznym.

Portal wNowogardzie.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania na podany w czasie rejestracji adres e-mail treści reklamowych bez udostępniania adresów osobom trzecim.

W trakcie rejestracji, dodawania komentarza, nowego artykułu, strony czy edycji jakiejkolwiek treści, zbierane są informacje o adresie IP komputera z którego wchodzisz na portal, wersji przeglądarki oraz systemu operacyjnego, daty wykonania operacji.

W każdej chwili istnieje możliwość wyrejestrowania się z portalu wNowogardzie.pl, po tej operacji usunięte zostanie Twoje konto wraz z danymi personalnymi natomiast pozostaną wszystkie komentarze, artykuły i zostaną podpisane jako [użytkownik usunięty].

Komentarze:

Aby dodać komentarz należy podać swoje imię/nick, adres e-mail (który nigdzie na portalu nie jest widoczny) oraz treść komentarza.

Komentarze dodawane na portalu są automatycznie umieszczane pod komentowaną treścią bez ingerencji i sprawdzenia przez jakiegokolwiek administratora czy członka zespołu. Wyjątek stonowią komentarze dodawane przez użytkowników anonimowych (niezarejestrowanych) których komentarz musi zostać sprawdzony i zweryfikowany przez moderatora. Komentarze moderowane są zazwyczaj w ciągu kilku godzin.

Portal wNowogardzie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Użytkownik publikuje swoje wpisy wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania, cenzurowania komentarzy obraźliwych, wulgarnych.

W przypadku kwestii nieuregulowanych regulaminem portalu właściciel witryny określa właściwe rozwiązanie.

Redakcja portalu wNowogardzie.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie..