Rozgrzewka przed meczami ekstraklasy

W sobotę, 12.04 do Nowogardu przyjeżdża kolejny ciekawy rywal. Po rezerwach I-ligowej Floty Świnoujście na boisku przy ul. Wojska Polskiego pojawi się lider ligi, Osadnik […]

W sobotę, 12.04 do Nowogardu przyjeżdża kolejny ciekawy rywal. Po rezerwach I-ligowej Floty Świnoujście na boisku przy ul. Wojska Polskiego pojawi się lider ligi, Osadnik Myślibórz.

Pomorzanin to jedna z trzech niepokonanych u siebie drużyn w wojewódzkiej okręgówce. Podobnym bilansem poszczycić może się tylko Flota i Piast. Do tego do Nowogardu przyjeżdża najlepsza drużyna ligi. To główne argumenty za przyjściem w sobotę na stadion miejski w Nowogardzie.

Pomorzanin mimo, że u siebie jeszcze nie przegrał – to jednak zaliczył w Nowogardzie aż 5 remisów. Wygrał również 5 razy. W tej rundzie ta tendencja jest także utrzymywana. Piłkarze Pomorzanina wygrali z rezerwami Floty Świnoujście i zremisowali z Victorią Przecław.

Dotychczas ekipa Roberta Kopaczewskiego gra bardzo chimerycznie. W niektórych meczach rozczarowuje, w innych gra tak jak oczekują tego kibice. Cieszy na pewno skuteczność Kamila Lewandowskiego. 19-latek w tej rundzie zdobył 4 bramki w 3 meczach.

Ostatnio Pomorzanin nie grał (z powodu wycofania się z rozgrywek Pomorzanina Przybiernów) jednak dla piłkarzy nie oznaczało to wolnego. Zawodnicy grali w a-klasowych rezerwach.

Osadnik to lider szczecińskiej okręgówki. Trzecią Zorzę Dobrzany wyprzedza o 6 punktów. Tę rundę piłkarze rozpoczęli całkiem dobrze tracąc punkty jedynie z rewelacyjną Stalą. Pocieszeniem dla kibiców Pomorzanina może być jednak to, że na wyjazdach piłkarze z Myśliborza spisują się dużo słabiej niż u siebie.

W sobotę, tuż po meczu w Nowogardzie rozpoczyna się również ostatnia kolejka rundy zasadniczej polskiej ekstraklasy. Spotkanie w Nowogardzie stanowić więc może bardzo ciekawą rozgrzewkę przed meczami ekstraklasy.

Sobota w Nowogardzie zapowiada się bezdeszczowo i bezwietrznie. Jednak tradycyjne cieplejsze ubranie jest oczywiście wskazane.

źródło: własne

avatar

Nadesłane do Redakcji

Autorem jest osoba podpisana pod artykułem. Jeżeli chciałbyś aby Twój artykuł znalazł się na portalu po prostu wyślij go na nasz redakcyjny adres redakcja@wnowogardzie.pl