Policyjna grupa SPEED… 

 Goleniowska drogówka podczas codziennych służb sukcesywnie eliminuje kierowców nieprzestrzegających obowiązujących ograniczeń prędkości. W ubiegłą niedziele dwóch kolejnych kierowców straciło prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

W minioną niedzielę (03.10.2020 r.) w godzinach porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w trakcie pomiaru prędkości w Stepnicy na ul. Krzywoustego, ujawnili kierującego pojazdem marki BMW, który jechał z prędkością 101 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Kolejny śpieszący się kierowca został namierzony przez policyjną grupę SPEED o godzinie 9:00 w Kliniskach Wielkich na ul. Szczecińskiej. 33-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego jechał pojazdem marki Land Rover z prędkością 95 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 40 km/h.

W obu przypadkach kierujący utracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Schowek01

(…)

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, iż poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

mł.asp. Anna Dygas

Więcej… https://goleniow.policja.gov.pl/zgl/aktual/aktu/36528,Goleniowska-grupa-SPEED-nie-odpuszcza-piratom-drogowym.html

 

avatar

RJZ

Redaktor