Propaganda i szkalowanie wprost z Urzędu?

Propaganda na stronie Urzędu Miejskiego w Nowogardzie jest znana chyba wszystkim, którzy odwiedzili wspomnianą stronę. Wychwalanie “tych” radnych, którzy głosują pod jedyne właściwe dyktando oraz […]

Propaganda na stronie Urzędu Miejskiego w Nowogardzie jest znana chyba wszystkim, którzy odwiedzili wspomnianą stronę. Wychwalanie “tych” radnych, którzy głosują pod jedyne właściwe dyktando oraz wytykanie radnych, którzy głosują “źle” jest na porządku dziennym i przy każdej okazji jest podkreślane.

Ale tym razem o innej stronie, przez niektórych nazywanych portalem. Chodzi o stronę internetową Nowogardzkiego SLD, na której przed kilkoma tygodniami pojawiło się kilka artykułów w których jednoznacznie stwierdzano, że Marek Słomski (wydawca DN), dopuścił się nadużyć finansowych jednej ze stacji radiowych i PFRON. Dodatkowo oskarżano go wtedy o zamiar prowadzenia brudnej kampanii wyborczych. Autor wspomnianych wpisów Aleksy Grabowski jak można było zauważyć w trakcie kampanii wyborczej dosyć mocno pofantazjował.

Marek Słomski zwrócił się do właściwego organu jakim jest prokuratora o ustalenie autora wspomnianych wyżej tekstów. Teksty były opublikowane na stronie internetowej sld-nowogard.pl oraz w gazetce “Nasz Profil”. Kilka dni temu Prokuratura Rejonowa w Goleniowie wskazała dwóch autorów tekstów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że materiały do redakcji “Naszego Profilu” dostarczyli pracownicy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.