Dzień pod palmami

W minioną sobotę na Plaży Miejskiej w Nowogardzie odbyła się impreza w rytmie house. Początek zaplanowany był na godzinę 12:00 i tak też się rozpoczęło. […]

W minioną sobotę na Plaży Miejskiej w Nowogardzie odbyła się impreza w rytmie house. Początek zaplanowany był na godzinę 12:00 i tak też się rozpoczęło.

Od godziny 9 rozstawiano sprzęt oraz montowane były palmy, które nadały Nowogardzkiej plaży klimat jak na Hawajach. Atmosfera była bardzo piknikowa, mieszkańcy przychodzili z kocami oraz rozegrano klika spotkań siatkówki plażowej. Aby tradycji stało się zadość rozstawiono kilka straganów z gadżetami, dmuchane zamki i budkę z napojami chłodzącymi.

Niestety zdecydowana większość przybyła na imprezę na krótko przed jej zakończeniem, myśląc że wieczorem impreza dopiero się rozkręci. Przed 22:00 uczestnicy przenieśli się do Klubokawiarni, gdzie można było dalej delektować się house’owymi dźwiękami.

W trakcie imprezy wystąpili dj’e: Miqro, Milkwish, DJ MAXX, Sasha Dubrovsky, DJ Snoop, Matthew Hail w towarzystwie wokalistki i przyjaciółki Miss Ashberry, Dave-G, El Matthias, Jacob Gray, Sacro i La Septieme Reve.

Ciekawe czy impreza doczeka się kontynuacji w przyszłe wakacje…

avatar

Radosław Zagórski

Założyciel portalu wNowogardzie.pl. Miłośnik fotografii, nowych technologii oraz wielbiciel Ziemi Nowogardzkiej.