Już w piątek rosyjski wieczór w Caffe Piwnica

caffe-piwnica-ballady-romanse

W piątkowy (24.01) wieczór mury Caffe Piwnica wypełnią dźwięki popularnych rosyjskich pieśni, ballad i romansów. Wśród nich zabrzmią utwory z repertuaru Anny German, Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej, Ałły Pugaczowowej, Marka Bernesa, jak również Czesława Niemena. Piosenki – takie jak „Gari gari maja zwezda”, „Modlitwa” , „Podmoskiewskie wieczory”, „Oczy czarne”, „Brodziaga”, „Kolokolczik”, „Trojki dwie”, „Ciemna noc”, „To Ostatnia Niedziela” i wiele innych.

Julia Vikman pochodzi z północnej Rosji, uczęszczała do Akademii Muzycznej w klasie fortepianu oraz sama nauczała muzyki. Po przeprowadzeniu się do Polski (Gdańsk), Julia rozpoczęła karierę solową i założyła swój zespół o nazwie JVB.

Duże zainteresowanie Świata kulturą i muzyką rosyjską zadecydowało o powstaniu projektu „Ballady i Romanse Rosyjskie”. Z tym projektem w wersjach ESTRADOWO i KAMERALNIE koncertuje w Polsce, Niemczech i Francji. Występowała na jednej scenie z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Budką Suflera, Moscow City Ballet i Chórem Aleksandrowa.

Szykuje się wyjątkowy wieczór nie tylko dla ucha ale również dla podniebienia, to szansa do skosztowania tradycyjnych rosyjskich przysmaków, takich jak : pielmeni syberyjskie ze śmietaną, seliodka pod szuboj (śledź pod futrą), suchariki, śledzik z pokrojoną świeżą cebulą, które zostaną specjalnie na ten wieczór przygotowane przez Naszą kuchnię.

Początek w piątek (24.01) o 20:30 w Caffe Piwnica, wstęp 20zł/os. Rezerwacje można dokonywać telefonicznie 91 39 22 424 oraz w lokalu.

avatar

Ogłoszenie/artykuł sponsorowany